Naszym celem jest dostarczanie efektywnych rozwiązań dla firm która zatrudnia pracowników dorywczo, na kontrakty specjalizujemy się głownie w pozyskiwaniu pracowników z dziedziny tapicerstwa jak i stolarzy okrętowych, szkutników , współpracując z nami, firmy osiągają jeszcze lepsze wyniki biznesowe.

W ramach naszej oferty:

  • pozyskujemy i rekrutujemy pracowników
  • doradzamy, jak skutecznie prowadzić rozmowy z kandydatami i, na życzenie Klienta, asystujemy przy rozmowach rekrutacyjnych,
  • zatrudniamy doraźnie lub na dłuższy czas oraz prowadzimy leasing pracowniczy,
  • delegujemy pracowników za granicę, jak również ułatwiamy im powrót do kraju, pomagając w znalezieniu pracy
  • przejmujemy na siebie zobowiązania kadrowo-płacowe naszych Klientów, gwarantując stałą opiekę nad pracownikami, jak i nad poszczególnymi etapami ich zatrudnienia.
  • pomagamy w zakupie wszystkich niezbędnych towarów potrzebnych do zrealizowania projektu
  • posiadamy własną produkcję mebli dlatego też jesteśmy bardzo elastyczni w realizacji powierzonych zadań , możemy wykonać pracę na własnej fabryce jak i również u klienta.

Zapoznaj się ze szczegółowymi opisami naszych usług. Wybierz interesujący Cię temat do rozmowy i umów się na bezpłatne konsultacje.

Od 2006 r zajmujemy się tapicerstwem okrętowym. Procowaliśmy głównie jako podwykonawcy dużych zagranicznych firm remontowych. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie by móc samodzielnie dzałać na dużych projektach. Starająć się sprostać wymaganiom klientów jak i stale zmieniającego się rynku meblowego , nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, poszerzając swoją ofertę tak, aby spełniała ona Państwa oczekiwania.

 Zapraszamy do współpracy.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x