Powiększ swoje możliwości o naszą załogę z  doświadczeniem.

 Zasady współpracy

Od samego początku nawiązania współpracy czujemy się odpowiedzialni  za powierzone nam zadania, ale również za wykonanie w profesjonalny sposób naszej pracy. Dlatego na każdym etapie realizowanego przez nas projektu jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, który powierza nam zadanie i  dbamy o terminowość, rzetelność w przekazywaniu informacji.

Najważniejsze informacje dotyczące współpracy z MMG Marine:

  • Przed rozpoczęciem  projektu szczegółowo analizujemy plany prac by ustalić jaka kadra pracowników jest potrzebna, ustalamy terminy rozpoczęncia i zakończenia prac. Rozmawiamy na temat organizacji, obszarów działania oraz kultury organizacyjnej. Dzięki temu mamy pewność, że przygotowane przez nas rozwiązania idealnie wpiszą się w oczekiwania drugiej strony i pozwolą naszym Klientom na osiąganie jeszcze lepszych wyników biznesowych.
  • Biznesowa szczerość jest dla nas ważniejsza niż realizacja projektu za wszelką cenę. Dlatego dokładamy starań, aby przed decyzją o współpracy Klient dobrze rozumiał zagadnienia związane z realizacją danej usługi, był świadomy korzyści oraz uwarunkowań prawnych pozwalających na jej wykonanie.  
  • Gdy Klient zaakceptuje zaproponowane rozwiązania, podpisujemy umowę regulującą zasady współpracy. Zawiera ona niezbędne informacje dotyczące zasad realizacji usługi, terminów jej wykonania oraz rozliczeń finansowych. Umowa ma charakter indywidualny, uwarunkowany potrzebami i oczekiwaniami drugiej strony.  Jest ona również gwarancją dla Klientami, że będziemy działać terminowo, legalnie i odpowiedzialnie.
  • Na wszystkie realizowane przez nas usługi udzielamy odpowiednich gwarancji.
    W przypadku projektów z zakresu rekrutacji, pracy tymczasowej i leasingu pracowniczego, gwarancja ta rozpoczyna się w dni zatrudnienia zarekomendowanego przez nas Kandydata i - w zależności od stanowiska - trwa od 1 do 6 miesięcy.  Jesteśmy też ubezpieczeni z tytułu odpowiedzialności cywilnej. 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x